O Nas:

Hurtownia i dystrybutor kosmetyków naturalnych SATIS oferuje mydła marsylskie, mydła Aleppo oraz szeroki wybór kosmetyków naturalnych i ekologicznych bardzo wysokiej jakości. W asortymencie znajdziesz olejki kosmetyczne, glinki kosmetyczne, mydła naturalne, balsamy, olej z opuncji figowej, kremy do twarzy, szampony w płynie i w kostce oraz akcesoria do kąpieli.

Sprzedaż hurtowa u dystrybutora, atrakcyjne warunki cenowe, promocje, bogata oferta polskich i francuskich marek. Wyróżniająca się na tle innych oferta:
- kosmetyki naturalne i ekologiczne wyselekcjonowanych marek,
- bezpłatne materiały marketingowe,
- szybka realizacja zamówień,
- znane na rynku marki: Najel, Saryane, Le Chatelard 1802, Sylveco, Ava, Pulpe de Vie

SZYBKI KONTAKT: hurt@satis-poland.com, tel. 531 520 014SATIS HURTOWNIA KOSMETYKÓW NATURALNYCH I EKO ŚRODKÓW CZYSTOŚCI

SATIS to hurtownia kosmetyków naturalnych, która działa w branży od 2011 roku. Na rynku hurtownia zdobyła uznanie dzięki bezpośredniej dystrybucji mydeł naturalnych (mydła marsylskie, Aleppo) oraz kosmetyków naturalnych z Francji. Siedziba firmy znajduje się na Śląsku – w Chorzowie.

Naszą hurtownię wyróżnia oryginalny asortyment składający się z ekologicznych i naturalnych kosmetyków pochodzących z Francji. Starannie dobieramy produkty tak, by nasza oferta była niepowtarzalna i oryginalna. Naszą pasją jest Francja, więc przeważająca cześć asortymentu pochodzi właśnie z kraju o bardzo bogatej tradycycji na rynku bio i eko kosmetyków.
Poszukujemy małych lokalnych producentów, którzy tworzą z pasją i sercem. Ma to swoje odbicie w wysokiej jakości produktach, naturalnym składzie i certyfikatach ekologicznych. Jesteśmy generalnym dystrybutorem marki Le Chatelard 1802 w Polsce oraz dystrybutorem wielu innych francuskich marek: Najel, Saryane, Les Argiles du Soleil, Foufour, Le Serail, Pulpe de Vie, Secrets de Provence, Alphanova, Jacques Briochin.

W sprzedaży hurtowej posiadamy ekologiczne kosmetyki certyfikowane przez: Ecocert, Cosmebio oraz Cosmos Natural i Cosmos Organic. Bogatą ofertę hurtowni stanowią również kosmetyki z całego świata. Dużym uznaniem wśród naszych klientów cieszą się mydła Aleppo Najel i Saryane, olejki kosmetyczne (arganowy, z czarnuszki, z opuncji figowej), balsamy i masła do ciała, glinki kosmetyczne oraz akcesoria kąpielowe takie jak pumeks wulkaniczny, czy rękawica do peelingu Hammam Kessa.
W sprzedaży hurtowej cenimy sobie również polską jakość dlatego też znaleźć można polskich producentów kosmetyków: Sylveco, Hagi, Biolaven, Cztery Szpaki, Ava.

Na uwagę zasługują również ekologiczne środki czystości Jacques Briochin z Bretanii dostępnie w hurcie. Są to m.in. płyny do prania, czyszczenia, ekologiczne płyny do mycia naczyń certyfikowane jako Ekodetergent. Gwarantujemy wysoką jakość i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do współpracy!