Kategoria
Marka
LES ARGILES DU SOLEIL - Glinki kosmetyczne z francuskiej Prowansji znane ze swojej wysokiej jakości i znane na całym świecie. Glinki francuskie suszone są na słońcu w prowansalskim regionie, którego zaletą jest to, że posiada aż 300 słonecznych dni. Glinka naturalna nie jest szkodliwa, wręcz przeciwnie. Jest to bezpieczny wybór, gdyż nie zawiera konserwantów, składników zapachowych, olejów mineralnych. Nie jest jonizowana i nie jest testowana na zwierzętach.

Służy człowiekowi w różnych branżach, również w branży kosmetycznej. Glinki kosmetyczne to dobry wybór, to poszanowanie środowiska i dobra pielęgnacja. W ofercie hurtowni SATIS znajdziesz glinkę białą, zieloną, różową, czerwoną, czarną. Glinki moga być stosowane jako maseczka na twarz, okład na całe ciało, puder do kąpieli, jako składnik kremów, szamponów, żeli pod prysznic, w makijażu mineralnym, maseczkach.

W ofercie posiadamy:
- glinki w proszku - do rozrobienia z wodą lub hydrolatem może być stosowana jako maska kosmetyczna lub okład,
- glinki w tubce - gotowe do użycia od razu

Właściwości glinek naturalnych: oczyszczają i działają antyseptycznie, remineralizują i absorbują toksyny, tonizują głębsze warstwy skóry, przecidziałają i spłycają zmarszczki, usuwają martwy naskórek, regulują wydzielanie sebum.