OZNACZENIA I LOGISTYKA
Symbol
E-SAV12
Kod kreskowy
3760061222915
Jednostka podstawowa
szt.
Ilość w opakowaniu zbiorczym
12
Waga
0.26 kg
Marka
Najel/
OPIS

rodzaj: mydło Aleppo w płynie 2% oleju laurowego, butelka z dozownikiem

gramatura: 200ml

pochodzenie: Syria

skład INCI: aqua, potassium olivate*, potassium palmate*, potassium linoleate*, glycerin, potassium hydroxide, lea europaea oil*, laurus nobilis oil*, sodium chloride, potassium laurate*

*- składniki pochodzą z ekologicznych upraw

99,9% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego

16,63 % wszystkich składników jest pochodzenia ekologicznego

certyfikat: Cosmos Organic

PAO: 12M miesięcy od otwarcia opakowania

składniki aktywne: oliwa z oliwek, olej laurowy
Mydło Aleppo w firmie płynnej wyprodukowane na bazie szlachetnej mieszanki olejów: oliwy z oliwek oraz oleju laurowego. Zachowuje te same właściwości, co mydło w kostce, jednak posiada wygodniejszą, płynną formę. Mydło z Aleppo w płynie posiada właściwości łagodzące. Skutecznie myje skórę bez jej podrażniania i łagodzi wszelkie podrażnienia. Przeznaczone dla każdego typu skóry, ale w szczególności do skóry suchych i wrażliwych.

Formuła mydeł w płynie Najel została wynaleziona w 1964 roku przez dziadka aktualnego właściciela marki Manara Najjar. Mydło powstaje przez saponifikację na ciepło dwóch olejów: oliwy z oliwek oraz oleju laurowego.

Waże! Ze względu na mały dodatek środków spieniających mydło nie wytwarza dużej piany.

Zastosowanie:

codzienna higiena całego ciała, twarzy, rąk oraz włosów. Rozprowadzić na wilgotnej skórze lub włosach, a następnie spłukać.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
marka: Najel
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.