Copyright 2013 by SATIS POLAND.
Firma SATIS (działająca od 2011 roku) powstala z miłości do natury, pięknych zapachów i Francji. Dlatego też w naszej ofercie można znaleźć naturalne i organiczne kosmetyki na bazie roślinnej: tradycyjne mydła marsylskie, syryjskie mydła z Aleppo, glinki naturalne z Prowansji , kosmetyki na bazie błota z Morza Martwego, a także inne produkty będące francuskim oraz syryjskim dziedzictwem kosmetycznym.
Współpracujemy z nastepującymi francuskimi markami produktów naturalnych:
Obie francuskie marki bazują na arabskiej tradycji. Znaczącym jest fakt, iż obie posiadają swoje fabryki w Syrii i tam właście powstają cudowne mydła z Aleppo, savon noir, czy też inne kosmetyki naturalne. Ponad to składniki do wyrobu kosmetyków sprowadzają także z Maroka, ale piecze dermatologiczną nad produktami sprawują ich francuskie oddziały. Hammam, mydła z Aleppo, olejek arganowy... to arabskie klejnoty, które od wieków naturalnie poprawiają urodę płci pięknej.
Rodzinna manufaktura zajmuje sie uprawą lawendy, produkcją aromatycznych prowansalskich kosmetyków, a przede wszystkim tradycyjnego mydła marsylskiego (savon de Marseille) według starodawnej receptury metodą ręczną (fabrication artisanale). Naturalne tradycyjne mydło marsylskie z południa Francji cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie dzięki swoim dobroczynnym własciwościom. Do produkcji mydła marsylskiego używane są tylko naturalne, roślinne składniki, w tym aromatyczne olejki, a bazę kostek stanowi oliwa z oliwek, olej palmowy, olej arganowy lub olej rzepakowy. Wśród oferty firmy znajdziecie Państwo nie tylko mydła marsylskie, ale także kosmetyki lawendowe, woreczki z suszem, produkty do pielęgnacji ciała oraz olejki zapachowe prosto z Prowansji.
Paryska linia kosmetyków bazujących na składnikach oraz olejkach roślinnych. Oferuje produkty do pielęgnacji całego ciała w bardzo przystępnych cenach.
Francuski producent glinek naturalnych z Prowansji i wyrobów na nich bazowanych. Dysponujemy szeroką gamą glinek wydobywanych z najczystszych terenów Francji. Polecane dla wszelkich typów skóry i mające szerokie zastosowanie pielęgnacyjne i lecznicze: od maseczek po ciepłe okłady.
Prowansalskie kosmetyki naturalne i ekologiczne pozbawione szkodliwych składnikow i szczycące się ekologicznymi certyfikatami. Sztandarowymi produktami są naturalne prowansalskie mydełka, wspaniałę szapony organiczne oraz żele pod prysznic wzbogacone składnikami z ekologicznych upraw.
- Jesteśmy wyłącznym importerem i głównym dystrybutorem tej marki na polskim rynku. -
TAGI: importer kosmetyków naturalnych, mydeł marsylskich, mydeł z aleppo, dystrybutor marki Le Chatelard 1802, Najel, Les Argiles du Soleil